درباره ما

شركت راهسازي و ساختماني طوس عامر درسال 1370 با هدف فعالیت در زمینه احداث پروژه های عمرانی و صنعتی تأسیس گردیده و به شماره ثبت 7101 در اداره کل ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است . شرکت طوس عامر به عنوان یک شرکت بخش خصوصی ، پروژه های متعددی را در رشته های راهسازی ، راه آهن ، ساختمانی ، عملیات احداث تونل و احداث تصفیه خانه به اتمام رسانده و در حال حاضر پروژه های دیگری را در رشته های یاد شده در دست احداث دارد .
اين شركت داراي پايه‌يك در رشته حمل و نقل ، پايه 4 در رشته آب و پايه 5 در رشته ساختمان از سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایران می باشد .
لازم به ذکر است که بخش عمده فعالیت های شرکت طوس عامر مربوط به پروژه های زیربنایی و مربوط به توسعه شبکه راه و راه آهن کشور ،تحت نظارت وزارت راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران بوده است .
به دنبال اجرای بیش از ده ها پروژه عمرانی و صنعتی در مناطق مختلف جغرافیایی و دستیابی به جدیدترین روش ها و استانداردهای فنی و اجرایی ، اینک شرکت طوس عامر با استفاده از دانش مدیران مجرب و کارشناسان و متخصصین متعهد خود ( بیش از 400 نفر نیروی انسانی ) و برخورداری از حجم بالای امکانات و تجهیزات و ماشین آلات کاملاً تخصصی و پیشرفته ( بیش از 200 دستگاه ) ، آمادگی این را دارد تا پروژه های عمرانی بزرگ و پیچیده را در صعب العبورترین مناطق کشور و در کمترین زمان ممکن با رعایت کلیه استانداردها و مشخصات فنی اجرا نماید .
شرکت طوس عامر تاکنون با کارفرماهای متعددی از قبیل وزارت راه و شهرسازی و وزارت نیرو همکاری داشته است که از تمامی آن ها تشویق نامه و تقدیرنامه دریافت نموده است. همچنین هیئت مدیره این شرکت از سهامداران و مدیران کارخانه سیمان زاوه تربت نیز می باشند.